ІФНТУНГ увійшов до рейтингу найкращих університетів Європи

 • Загалом до першого європейського рейтингу потрапили 688 заклади вищої освіти. Україну представлено 31 університетом.

  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу посів високі позиції в авторитетному міжнародному рейтингу університетів – QS World University Rankings: Europe 2024.

  Це – перше в історії ранжування, зосереджене лише на європейських університетах. Науково-дослідний центр QS Quacquarelli Symonds опублікував рейтинг 20 вересня 2023 року, повідомляє пресслужба ІФНТУНГ.

  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу – єдиний з Прикарпаття університет, представлений у європейському рейтингу.

  В загальному рейтингу університетів з країн-членів Ради Європи ІФНТУНГ увійшов у групу 601+, в східноєвропейській групі – 103 позиція, в групі університетів Східної Європи та Центральної Азії – 351-400 позиція.

  Високі позиції в рейтингу присуджені за співвідношення викладач/студент, показник працевлаштування, репутація серед роботодавців, академічна репутація, кількість цитувань на одну публікацію, студенти по обміну (прийом), кількість іноземних викладачів, міжнародна дослідницька мережа, кількість іноземних студентів, студенти за обміном (відрядження), сталість.

 • Нагадаємо, QS World University Rankings вважається одним із найбільш впливових глобальних рейтингів університетів. QS World University Rankings: Europe 2024 – це перший в історії рейтинг, зосереджений виключно на європейських університетах. Особливістю цього рейтингу є те, що він єдиний виокремлює можливість працевлаштування студентів після закінчення навчання та стабільність університетів. Цьогоріч у рейтингу з’явилися три нові показники: сталість, результати працевлаштування та міжнародна дослідницька мережа.

  До теми: Над Дністром побудують оглядову вежу за 2,75 млн гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!