Іменна стипендія: На Долинщині кращим учням платитимуть по 100 гривень

 • У четвер, 19 липня, в Долині відбулось засідання тридцятої сесії районної ради.

  Одним із питань порядку денного стало питання про призначення стипендій імені голів районної ради та районної державної адміністрації учням – переможцям олімпіад всеукраїнського та міжнародного рівнів.

  Як розповів Віталій Олійник, начальник відділу освіти Долинської РДА, планується заохочувати учнів, які здобувають високі результати в навчанні та в спорті, щомісячними стипендіями.

  Розмір стипендії за перемогу на міжнародних та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях з олімпійських видів спорту визначається за такою шкалою:

  • диплом І ступеня – 150 грн. щомісячно;
  • диплом II ступеня – 100 грн. щомісячно;
  • диплом III ступеня – 70грн. щомісячно;

  Під час обговорень депутат районної ради Іван Дирів запропонував забрати з проекту рішення згадку про голів райради та райдержадміністрації.

  “Стипендії називатимуться “імені голів райради та РДА”. Це було б логічно, якби голови витягували ці гроші зі своїх кишень. Комісія пропонувала назвати стипендію просто іменем райради та РДА. Я прошу депутатів підтримати таку зміну”, – сказав Іван Дирів.

  Втім, цю зміну районна рада не підтримала – не вистачило одного голосу. А за призначення стипендій імені голів районної ради та районної державної адміністрації у розмірі 150, 100 та 70 гривень на місяць депутати проголосували.

  Нагадаємо, В Долині призначили керівників двох навчальних закладів району

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!