Інноваційний фестиваль “Plan B” об’єднає Івано-Франківськ, Харків та Лисичанськ

 • 14-15 листопада відбудеться фестиваль соціальних інновацій та нової музики “Plan B. Подія поєднає три міста в онлайні — Івано-Франківськ, Харків та Лисичанськ. 

  Кожне місто покаже, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту. Головна ціль фестивалю — показувати актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об’єднувати їх у прагненні робити важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст.

  Фестиваль має дві основні частини: конференцію “Plan B Day” та музичний фестиваль “Plan B Night”. На конференцію організатори запросили спікерів зі всієї країни, плануються й міжнародні фахівці. “Plan B Day” — це:

  • мотиваційні виступи від активістів, креаторів та культурних діячів;  
  • кейси від соціальних підприємців;
  • міжсекторальні дискусії про виклики сьогодення;
  • відкриті інтерв’ю про тренди соціальних інновацій;
  • лекції щодо можливостей фінансування проектів. 

  “Plan B Night” розкаже про локальну електронну сцену та нову українську музику. Програму доповнить візуальна частина — з 3D-мепінгом, відеоартом, віджеїнгом та перформансами митців. 

  Окремою подією є серія воркшопів “Idea Boot Camp”. Протягом цього освітнього проєкту раніше відібрані учасники прокачають власні ідеї разом з українськими та іноземними менторами. 

  Для тих, кому потрібні нові зв’язки та ідеї, “Plan B” влаштовує онлайн-нетворкінг. На події можна буде створити міжсекторальні проєкти та знайти для цього партнерів та команду. 

 • Над програмою наразі працюють організатори з ГО “Інша Освіта” і таких формацій як Detali з Івано-Франківська, ShumRave зі Слов’янська, “гарелея неотодрешь” з Лисичанська й Next Sound з Києва.

  За новинами та розкладом можна слідкувати на facebook-сторінці Plan B: https://www.facebook.com/plan2bfest/ та в інстаграм-акаунті фестивалю: https://instagram.com/planb_fest.

  Читайте також: Бароко, класицизм та ампір – Франківськом пройшлися люди у костюмах різних епох

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!