Інспектор Марцінків: Міський голова Івано-Франківська перевірив роботу департаменту соціальної політики

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків продовжив перевірку служб, які обслуговують громадян. Цього разу він перевірив роботу Департаменту соціальної політики. Марцінків побачив майже під кожним кабінетом черги і спитав людей, на що вони чекають.

  Сьогодні, 8 лютого, мер Івано-Франківська поспілкувався з людьми у департаменті соціальної політики. На запитання: коли ви подали документи на субсидії, йому відповідали у вересні, жовтні, а дехто – навіть у серпні. Люди й досі чекають на свої субсидії, і доводиться це робити у довгих чергах та темних вузьких коридорах…

  Слід додати, що в Івано-Франківську документи на оформлення субсидій подало майже 30 тисяч сімей. «Це величезна кількість заяв, – каже Марцінків. – І ми розуміємо, що маємо тільки делеговані повноваження, а все визначається КМУ. Але ми повинні зробити все, щоб було зручно мешканцям. Оскільки було багато скарг, то я прийшов подивитися, в яких умовах працюють працівники».

  Мер Івано-Франківська розповів, що вони підняли людям, які працюють із субсидіями премії і надбавки. Сьогодні очільник міста дав доручення ще збільшити премії та надбавки. Адже люди працюють і в суботу, і в неділю. І як додав перший заступник керівника департаменту Руслан Зелик, чоловіки вже виганяють жінок з хати…

  IMG_0523

  IMG_0527

  IMG_0532

  Раніше ми писали: Інспектор Марцінків, або Як мер Франківська у школярів учнівські квитки перевіряв. Інспектор Марцінків, або Як мер Франківська перевіряв санітарний стан мікрорайону Пасічна.  Інспектор Марцінків, або Як мер Франківська вранці маршрутки перевіряв.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!