Інститут національної пам’яті створив плакат проекту “Воїни. Історія українського війська”

 • Такий комплект буде у кожній військовій частині України і слугуватиме для промоції серед вояків української військової традиції. Повідомляє сайт Українського інституту національної пам’яті.

  Український інститут національної пам’яті представив проект “Воїн. Історія українського війська”. Він складається із 24 постерів про історію української армії від Київської Русі до сьогодення. На плакатах формату А1 вояки зображені в українських одностроях усіх часів і з відповідною зброєю.

  4_16

  Світлини зроблені відомим українським фотографом Анною Сенік та супроводжуються інформацією про військові підрозділи того часу.

  “Це надзвичайно важливо – аби ті, хто зараз захищають українську землю, розуміли, що вони є продовжувачами справи тих, хто боронив нашу країну протягом попередніх століть”, – наголошує Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

 • Проект описує такі військові з’єднання: військо Давньої Русі, українці у війську Великого князівства литовського, козацьке військо, Українські січові стрільці, військо доби Української державності, Карпатська Січ, Українська повстанська армія. Про кожне з них подана така інформація: військова організація, чисельність, озброєння, роди війська, воєнне мистецтво, участь у бойових діях.

  Нагадаємо, що українські історики створили сайт для розвіювання міфів російської пропаганди.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!