Інтелектуальний «КОРТ»: у Франківську змагалися юні прикарпатці

Днями на базі ЗОШ-ліцею №23 Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника відбулися обласні інтелектуальні ігри «КОРТ» (кмітливих, організованих, розумних, толерантних).

Організатором цьогорічного «КОРТу» є Обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді в особі його керівника Віталія Кодрі, який доклав чимало зусиль до проведення чемпіонату.

1624679_1100213743352182_891879830_n

Мета ігор – популяризація клубної форми роботи з обдарованою учнівською молоддю, сприяння вихованню творчої еліти, піднесення інтелектуального розвитку молоді. У програмі – різноманітні  конкурси, цікаві вікторини, брейн-ринги та інших інтелектуально-розважальні ігри.

Як зазначив у коментарі «Галицькому кореспонденту» директор центру, митець Віталій Кодря, «ми кілька років тому проводили «КОРТ», але цього року не планувалося… Я дуже зацікавлений в таких іграх, вважаю їх корисними для підняття престижності інтелекту в суспільстві».

1940129_1100213663352190_317682498_n

Участь у іграх-2015 взяло 17 команд шкільної молоді Прикарпаття. У фінал вийшло вісім команд.

Вісім команд, які пройшли до півфіналу, грали за спортивним різновидом інтелектуальних ігор – Брейн-ринг. Результати:

1 місце – Яремчанська ЗОШ №1, команда «Яртік» (під керівництвом тренера Андрія Баюрака).

2 місце – Тлумацька гімназія «Розумні совенята».

3 місце – Манявський НВК Богородчанського району, команда «‎Патріоти».

За результатом відбіркових ігор за системою «Що? Де? Коли?», перемогла команда «Бриз» Долинського природничо-математичного ліцею. Команда «Яртік» Яремчанської ЗОШ №1 зайняла другу сходинку. Два третіх місця (однакова кількість балів) посіли «Патріоти» Манявського навчально-виробничого комбінату Богородчанського району і «Дрім-Тім» Городенківської гімназії ім. А.Крушельницького.

Ініціаторами та натхненниками свята, окрім, Віталія Кодрі, є засновник руху «Що? Де? Коли?» на Прикарпатті Володимир Макаров та заступник директора з виховної роботи ЗОШ-ліцею №23 Олександр Кочинаш.

У цьогорічному журі «судили» Оксана Лісовська, Олег Андрухів, Ярослав Мельник та Іван Мних.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!