Інтер’єр зі смаком

 • Двері нового банкетного залу відчинив цієї осені для своїх гостей ресторан «Альпійський», що у готельно-відпочинковому комплексі «Рейкарц Парк Готель», розташованому в мальовничій і тихій місцині на березі міського озера в Івано-Франківську.

  Авторський інтер’єр залу, розрахованого на 80 місць, вдало поєднує найкраще з європейського досвіду і таланти місцевих майстрів. Великі панорамні вікна, вид на мальовниче озеро – все це створює затишок для кожного гостя, дарує відчуття легкості та свободи.

  Творець інтер’єру, відомий у місті художник, дизайнер і музикант Ярема Стецик відзначає його відмінність від традиційних інтер’єрів, але наголошує, що цей інтер’єр є «вперто українським, класичним, міським і, власне, франківським». В основу інтер’єрного «письма» лягло зображення, створене у нашому регіоні для розпису тканини і опубліковане ще в енциклопедіях ХІХ століття, до якого додали міський «тюнінг».

  Дизайнер найперше відзначає зал-трансформер, нерухомих речей у якому майже немає: «Все рухається. Всі зони можуть трансформуватись, залежно від настрою, подій, функцій чи творчості користувачів. Передбачено розмістити близько сотні людей плюс танцювальний простір».

  Важливо, що в оформленні приміщення, ще починаючи зі стадії будівництва, були використані тільки екоматеріали: вапно, дерево, скло, метал.

  «Незважаючи на особливу, «чорну», підлогу, інтер’єр є легким. Він мав би бути невидимим з першого погляду, тобто відсутнім. Всі емоції повинні вносити гість і господар. У цьому діалозі постають живі скульптури, актори, сценарії, які щоразу інші, бо кожна людина приносить сюди мистецтво жити», – резюмує Стецик.

  Зал ідеально підходить для проведення різного типу святкувань: весільних церемоній, запальних вечірок, корпоративних та дружніх вечорів, сімейних свят чи дитячих днів народження на найвищому рівні. Затишна, доброзичлива атмосфера та достойний сервіс нікого не залишать байдужим. Побувавши тут одного разу, ви неодмінно захочете повернутися!

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!