Інвестиції в елітну комерційну нерухомість

 • Аналіз ринку нерухомості показує, що Івано-Франківськ є економічно привабливим як для життя, так і для комерційних інвестицій. Однак щоб заснувати тут успішну справу, опиратися на загальні тенденції недостатньо. Пропозицій комерційного сегмента багато, а вибрати вдалий об‘єкт буває непросто. Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» дослідив, які об‘єкти найактуальніші та найприбутковіші на сьогодні в Івано-Франківську.

  Щоб вибрати комерційно вигідний об‘єкт, варто звернути увагу на такі фактори: локація з інтенсивним пішохідним рухом, стабільним грошовим потоком, якісним наповненням орендарів. Забудовники пропонують клієнтам елітну комерційну нерухомість, що має найвищі показники прибутковості, затребуваності та конкурентоспроможності.

  Використовувати її можна в кількох напрямках:

  • для створення власної справи;
  • для розширення бізнесу;
  • для здачі в оренду;
  • для перепродажу.

  Комерція з поміткою «еліт» має найвищі якісні характеристики, розташована у центральній частині міста. Бізнесмени обирають таку нерухомість, тому що вона відповідає їхнім вимогам і стилю ведення бізнесу.

  Яскравими представниками елітної нерухомості в Івано-Франківську є житлові комплекси Parus та Royal Hall, що розташовані в затишній центральній частині міста, створені з урахуванням найвищих стандартів якості та з використанням новітніх технологій на кожному етапі будівництва.

  Основним показником при виборі комерційного приміщення є термін окупності. Як правило, найбільш гнучкими є торговельні та офісні приміщення, термін окупності яких становить 7-9 років. Такі об‘єкти зазвичай є актуальні та конкурентоспроможні, мають стабільний попит серед орендарів, а ціна на них має тенденцію до зростання.

 • Інвестиції в елітну комерційну нерухомість – мудре рішення для тих, хто прагне досконалості та найвищого результату.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!