Відома акторка просить людей в Яремче не знущатися з червонокнижних птахів

 • Талановита акторка і активістка, Ірма Вітовська-Ванца написала відкритого листа до мера міста Яремче – Василя Онутчака. В якому вона висловилася з приводу жорстокого поводження з беркутами.

  Акторка наголосила, що експлуатація птахів для фотопослуг – жахливе дійство. Такі розваги мали б відійти у минуле, а не бути візитівкою туристичного міста.

  Також, Вітовська відмітила, що громадяни Яремче неодноразово звертались до мера з пропозиціями та вимогами припинити цей злочин. Але після вилучення чергової партії беркутів ці «підприємці» заводять нових. Так ця проблема залишається не вирішеною.

  “Гуцульщина одна з перлин України. Ми разом маємо дбати про те, аби майбутні покоління, бачили унікальність цього краю, з тою неймовірною природою, котра ще збереглася. Давайте боронити її разом і бути дійсно цивілізованим, законослухняним та прогресивним суспільством.
  Прошу Вас докласти зусиль та припинити знущання над цими неймовірними птахами,” – йдеться у зверненні.

  Ірма Вітовська-Ванца — сучасна українська акторка театру та кіно родом з Івано-Франківська. Працює у Молодому театрі (з 1998), відома за роллю Лесі у серіалі “Леся+Рома” (2005—2007). Ведуча розважальних шоу на українському телебаченні. Заслужена артистка України (2016).

  Активістка “Революції Гідності” та “Мовного Майдану”, учасник усіх проукраїнських акцій протесту.

 • У червні 2018 записала відеозвернення на підтримку ув’язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова.

  Нагадаємо: Ірма Вітовська розповіла про розчарування столицею та “проституюваність” у професії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!