Історичне рішення: У Бурштині всі учасники АТО отримали землю

 • У Бурштині 56 атовців отримали земельні ділянки.

  Сьогодні, 27 жовтня, Бурштинська міська рада прийняла історичне рішення – виділила всім учасникам АТО земельні ділянки.

  Так, на сесії депутати спершу прийняли рішення поставити деяких атовців на чергу, потім виділили усім земельні ділянки та одразу ж надали дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

  Однак для отримання земельних ділянок учасникам АТО довелося пройти довгий шлях. Ще в січні цього року обурені атовці прийшли на сесію міської ради та вимагали заслужену землю. Проте тоді з’ясувалося, що для цього потрібно змінити цільове призначення, адже вільних земель – немає.

  Проте сьогодні земля таки знайшлася. Проте і це рішення далося депутатам нелегко. Так, під час обговорення цього питання зав’язалася суперечка. Депутат Ігор Дулик повідомив, що перед цим депутати проголосували за те, щоб поставити чотирьох учасників АТО на пільгову чергу для отримання земельних ділянок, тому не варто голосувати одразу за виділення їм земельної ділянки.

  «На одній сесії йде виділення, затвердження та право відводу. Ну не може так бути, – наголосив він. – Сокіл, Любих, Тищенко, Наритник – за цих людей не голосувати зараз, а на наступній сесії, коли вони будуть внесені у список».

  «Всі мовчать, а ви один пропонуєте, – звернувся до нього голова ГО «Бурштинське міське об’єднання воїнів АТО» Віталій Вільчик. – Це ж всі наші хлопці, учасники АТО. Навіщо відтягувати аж до листопада?»

  Відтак секретар міської ради Богдан Рибчук, який сьогодні вів сесію, оскільки міський голова Роксолана Джура перебуває у відрядженні, запропонував, щоб депутати спершу проголосували за проект рішення про виділення земельних ділянок із земель запасу міської ради для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибних ділянок), після цього за пропозицію Дулика, а потім в цілому.

  Проте після голосування за проект рішення за основу, депутати попросили 5 хвилин перерви для консультацій. Очевидно, переговори пройшли вдало, бо вже після перерви Ігор Дулик зняв свою пропозицію.

  «Я розумію, що завжди в суперечці знаходиться істина. Дякую депутатському корпусу»,  – наголосив Богдан Рибчук.

 • Опісля депутати проголосували в цілому за виділення всім учасникам АТО згідно з списком земельних ділянок та за надання їм дозволу для складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.

  Так, 30 атовців отримали земельні ділянки по вул. Квітковій, 15 – по вул. Незалежності та 11 по вул. Лісній. Таким рішенням учасники та голова ГО «Бурштинське міське об’єднання воїнів АТО» Віталій Вільчик зраділи неабияк.

  «Міська рада молодець! Дякую депутатам і попереднього скликання, і теперішнього, особлива подяка Роксолані Джурі за те, що допомогла нам цього добитися. Молодці!», – прокоментував рішення депутатів Віталій Вільчик.

  За його словами, сьогодні всі 56 учасників АТО з Бурштина отримали земельні ділянки. Крім того, для атовців зарезервовано 18 ділянок. Враховуючи, що шість учасників АТО отримали ділянки ще за попередньої влади, то зараз 62 атовця з Бурштина вже отримали земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.

  Нагадаємо, У Бурштині скінчилася земля атовцям.

  img_0357img_0360 img_0361 img_0362 img_0363 img_0370

  img_0374

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!