Івано-Франківщина долучилася до акції «16 днів проти насильства»

 • Учора, 23 листопада, Івано-Франківщина долучилася до щорічної акції “16 днів проти насильства”.
  Про це повідомляють у прес-службі Івано-Франківської ОДА.
  Основним завданням заходу стало привернення уваги громадськості до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

  Заступник директора департаменту соціальної політики ОДА Степан Микицей зазначив, що на сьогодні домашнє насильство є однією з найбільш розповсюджених в світі форм порушення прав людини. Подолання і запобігання насильству – це складна проблема, яка потребує комплексного підходу до її вирішення. Без подолання цього соціального небезпечного явища неможливо створити умови для самореалізації людини, рівних прав, свобод і можливостей кожного громадянина. Тому, Прикарпаття також долучилося до її проведення.

  Посадовець наголосив, що для підвищення обізнаності населення з питань запобігання та протидії домашньому насильству в районах і містах області проводитимуться вуличні акції, засідання круглих столів, бібліотечні виставки, бесіди, тренінгові заняття та відеолекторії з даної тематики.

  Начальником відділу превентивної діяльності головного управління національної поліції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук зазначалося, що створена спеціальна група з 10 працівників даного управління, яка має сприяти швидкому реагуванню на звернення громадян щодо протидії насильства.

  Також додамо, що особи, які зазнали насильства, мають можливість отримати психологічну допомогу та консультацію, яку надають працівники обласного психологічного центру.

  До теми: Рада вирішила, як карати за домашнє насильство та сексуальні домагання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!