Івано-Франківщина отримала 21 шкільний автобус

 • Транспорт отримають опорні заклади освіти та ті, що передали його для ЗСУ.

  Для Прикарпаття закупили 21 шкільний автобус.

  Транспорт вдалось придбати коштом освітньої субвенції з державного бюджету та співфінансування з обласного і місцевих бюджетів територіальних громад, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на голову ОВА Світлану Онищук.

  На сьогодні 20 тисяч школярів проживають за межею пішохідної доступності. 59 одиниць транспорту освітні заклади передали на потреби українського війська.

  За її словами, шкільні автобуси поїдуть до: Болехівської, Верховинської, Ворохтянської, Галицької, Делятинської, Єзупільської, Зеленської, Косівської, Космацької, Лисецької, Обертинської, Рогатинської, Рожнівської, Солотвинської, Тисменицької, Угринівської, Яблунівської територіальних громад.

  “Спеціальні шкільні автобуси для підвезення дітей з особливими освітніми потребами придбали для Дубовецької, Пасічнянської, Снятинської та Тисменицької громад. А щоб вирішити проблему із підвезенням учнів в області, потрібно ще 134 автобуси, в тому числі 11 спеціальних та 27 підвищеної прохідності для гірської місцевості”, – додала Онищук.

  До теми: Майже 90 дітей-сиріт з Франківська поїхали на канікули до Варшави

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!