Івано-Франківськ підписав угоду про співпрацю із селом Черніїв

 • Івано-Франківськ підписав угоду про співпрацю із селом Черніїв.

  Про це у соцмережі повідомив міський голова Руслан Марцінків.

  “Сьогодні завітав до Черніїва на віче до річниці Кобзаря та схід села. Приємно вражений! В п’ятницю приїздив в гості й сільський голова Богдан Грейда люб’язно зробив екскурсію. Ми підписали угоду про співпрацю і це перший крок до перспективного об’єднання. Там вказані конкретні речі, які хочуть бачити обидві сторони”, – пише мер.

  В селі активно займаються благоустроєм, ремонтом доріг, місто сприятиме. Ще один напрям співпраці – соціальні послуги, мова йде серед іншого і про пільговий проїзд в міському транспорті.

  “Громаду турбують певні нюанси, які ми, звісно, обговорили. Як-от те, що черніївське кладовище буде виключно для мешканців села, бо є різні побоювання у людей і не тільки тут! Земельні питання – це вже після створення ОТГ! – вирішуватимуться на громадській раді, в яку входитимуть ваш голова чи староста, якого ви оберете. Місто зацікавлене в розширенні території, інфраструктури. Черніїв є важливим селом, тут, приміром, знаходиться водозабір для “Водоекотехпрому”. Тому співпраця має бути вигідною і місту, і селу!”, – додає Руслан Марцінків.

 • До теми: Села матимуть права – у Франківську розповіли, якою буде майбутня ОТГ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!