Івано-Франківськ потрапив у ТОП-20 найкрасивіших міст України

Івано-Франківськ потрапив у топ-20 найкрасивіших міст України. Рейтинг склав всесвітньо відомий портал igotoworld.

“Україна ‒ неймовірно прекрасна країна. Кожна її гора, долина, село, місто унікальні у своїй красі: природній, архітектурній, фестивальній, гастрономічній, атмосферній. Ми впевнені, що немає у нас міста, в якому не знайдеться, заради чого приїхати. Тому обрати серед усіх найкрасивіші ‒ завдання не з легких. І, звісно, у кожного буде свій список, але наша двадцятка виглядає так!”, – пишуть автори матеріалу.

Перше місце у ньому зайняв Київ, друге – Львів, третє – Одеса, четверте – Харків, п’яте – Дніпро, шосте – Івано-Франківськ, сьоме – Чернівці, восьме – Вінниця, дев’яте – Ужгород і десяте – Кам’янець-Подільський.

“Івано-Франківськ здається невеличким затишним комочком, що спочиває на долонях двох річок: Бистриці-Солотвинської та Надвірнянської, в оточенні прекрасних Карпат. Місцеві кажуть, що за хорошої погоди гори тут видно чи не з кожного вікна.  Як і більшість історичних міст України, Івано-Франківськ виріс із фортеці, але те що колись було серцем, зараз встелило землю: камінням фортеці нині викладені міські вулиці. Сучасне серце міста б’ється на «Стометрівці» ‒ пішохідній найбільш живій вулиці Франківська з безліччю кав’ярень, крамничок та книгарень. Тут ідеально відчувається домашня, безтурботна, тепла атмосфера європейського міста”, – йдеться в описі.

Друга ж десятка виглядає наступним чином: Галич, Заліщики, Батурин, Жовква, Острог, Яремче, Кременець, Корсунь-Шевченківський, Дубно та Бережани.

“Те, що наше місто прекрасне, ми знали не з чуток. А тепер цей факт визнала вся країна! Івано-Франківськ потрапив до ТОП-20 найгарніших міст України за версією сайту igotoworld.com. Наше місто посіло шосту сходинку рейтингу, випередивши такі перлини, як Чернівці, Вінниця, Кам’янець-Подільський”, – прокоментував міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Читайте також: Портрет туриста: соціологи з’ясували, хто й за чим їде на Прикарпаття

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!