Івано-Франківськ прийматиме чемпіонат України з шахів-2021

 • В Івано-Франківську відбудеться чемпіонат України з шахів серед юнаків і дівчат віком до 16-ти років.

  Про це повідомив директор Івано-Франківської ДЮСШ № 3 Павло Бойчук, пише “Суспільне. Карпати”.

  “Цього року змагання у нас були заплановані на осінь, але через події, які трапилися у всьому світі, вони були скасовані, і тому для нас є величезною подією та гарною новиною те, що нам дитячо-юнацька комісія Федерації шахів України дозволила провести чемпіонат України. Відсьогодні ми починаємо працювати над втіленням цього проєкту”, – каже Павло Бойчук.

  Право на проведення змагань Івано-Франківськ отримує не вперше. У 2018-му та 2019-му роках відбулися два півфінали чемпіонату України з шахів до 16-ти років і молодші.

  Директор Івано-Франківської ДЮСШ № 3 зазначає, що турнір був проведений на високому рівні – команди-учасники були задоволені, і суддівська колегія відзначила, що проведення чемпіонату відбулося на високому рівні.

  Дати чемпіонату вже узгоджені з головним суддею з Києва. Він відбудеться з сьомого по 18 квітня 2021-го року.

  “Зважаючи на обставини, які зараз є у світі, ми керуємося протоколом медичних змагань і рішенням Міжнародої федерації шахів, яким передбачено, що найголовніше для організаторів – внутрішнє законодавство. Насамперед, ми орієнтуємося на Постанову МОЗу № 3236, ухвалену у червні. Крім того, ми обов’язково зважатимемо на рішення місцевої влади і протокол медичних змагань самої федерації”, – розповідає старший тренер відділення шахів Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи № 3, заслужений тренер України Ігор Кобилянський.

  Читайте також: Двоє прикарпатців здобули перемогу на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!