Івано-Франківськ приєднається до Всесвітньої акції “Стоп, Путін! Стоп, війна!”

 • Обласний центр Прикарпаття приєднається до Всесвітньої акції «Стоп, Путін! Стоп, війна!», організованої світовою українською діаспорою.

  Свого часу її ініціатором був відомий оперний виконавець Василь Сліпак, який загинув, захищаючи Україну у складі добровольчого формування.

  У такий спосіб діаспора хоче привернути увагу світової спільноти до загарбницької війни в Україні, яку проводить Росія на чолі з її президентом Путіним.

  Мітингувальники розробили пакет вимог, які скерують до Європарламенту, ОБСЄ, дипломатичних установ по всьому світу. Основна вимога – виведення з території України всіх російських окупаційних військ разом зі зброєю.

  Також активісти вимагатимуть посилити (збільшити спостережну місію ОБСЄ на окупованій території та зробити її цілодобовою і звільнити громадян України, які незаконо утримуються у російських тюрмах та в Криму за політичними мотивами і сфабрикованими звинуваченнями, до участі в акції вже зголосились українці з 50 країн світу.

  Акція «Стоп, Путін! Стоп, війна!» відбудеться 14 жовтня о 18.00 на Вічевому Майдані, що в Івано-Франківська.

  14469525_865932186841770_8916565082780325579_n

  Нагадаємо, мер Франківська вибачився перед учасниками АТО, яких назвав рейдерами. Про це міський голова заявив під час оперативної наради.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!