Івано-Франківськ відвідала польська делегація

 • У рамках Акції допомоги полякам на Сході до Івано-Франківська завітав Державний секретар Канцелярії Президента Республіки Польща Адам Квятковскі. Він із Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі та представниками міської ради вшанували пам’ять і поклали квіти до пам’ятників герою Небесної сотні Роману Гурику та невідомому польському солдату в Меморіальному сквері.

  Секретар ради Оксана Савчук поговорила з делегацією з Польщі про Революцію гідності та війну на сході України.

  “Попри непростий для нашої держави період, ми намагаємося розвивати Івано-Франківськ, налагоджувати співпрацю з країнами світу, зокрема й з Республікою Польща, робити наше місто привабливим для інвесторів. Маємо тісні партнерські відносини з 12 польськими містами”, – розповіла Оксана Савчук.

  У рамках Акції допомоги полякам на Сході делегація з Республіки Польща відвідала Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську. Директор Центру Марія Осідач провела екскурсію для почесних гостей і розповіла про основні здобутки Центру – бібліотеку та власну радіостудію. Рафал Вольскі зауважив, що це єдиний центр польської культури в Україні такого типу. Незабаром схожий з’явиться у Львові.

  Читайте також: Польща запевняє, що прагне співпраці з Києвом

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!