Івано-Франківськ відвідав новий Генеральний консул Угорщини

Сьогодні, 11 лютого,  до Івано-Франківщини завітали новопризначений Генеральний консул Угорщини в місті Ужгороді Йожеф Бугайла та його заступник Відо Ласло. Повідомляє Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

У рамках цього візиту в облдержадміністрації відбулася  зустріч  першого заступника голови ОДА Сергія Басараба з угорськими дипломатами, під час якої сторони обговорили результати обопільної співпраці у різних сферах діяльності. Вітаючи гостей на Прикарпатті, Сергій Басараб відзначив позитивний досвід спілкування між регіонами обох держав.

IMG_7689_(1) IMG_7691_(1)

“Між Івано-Франківщиною та Угорщиною вже є добра співпраця у галузі освіти. Приклад цього – підписаний меморандум про співробітництво між медичними вузами”,- зазначив перший заступник голови ОДА.

IMG_7706_(1)

Йожеф Бугайла похвально оцінив роботу попереднього консула, зокрема, щодо організації оздоровлення українських дітей в Угорщині  та висловив сподівання, що такі взаємовідносини продовжуватимуться й надалі.

Окрім того, дипломат повідомив, що невдовзі в Ужгороді розпочне роботу аташе з питань зовнішньо-економічної діяльності, що стане поштовхом для розвитку власне економічних зв’язків.

IMG_7697_(1)_(1)_(1)_(1)

“Працюючи на Прикарпатті, докладатимемо максимальних зусиль задля втілення спільних проектів та програм. Адже у наших відносинах є чимало невикористаних можливостей, які могли б поглибити співпрацю”, – зауважив Генеральний консул.

Нагадаємо, що віце-консул США Літтл розповів франківчанам про особливості участі в лотереї “Грінкард”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!