Івано-Франківськ займає останнє місце в області за наданням субсидій

 • Івано-Франківськ займає останнє місце в області за наданням субсидій. В той же час у Верховинському районі є 100% забезпечення населення субсидіями. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, сьогодні, 1 березня, під час оперативної наради.

  «Ми говоримо кожні два тижні і результату нема. Я хочу конкретного плану як зменшити черги. Я розумію, що є велика кількість субсидіантів, але мусимо щось робити», – наголосив мер.

  Відтак заступник директора департаменту соціальної політики Василь Семанюк розповів, що станом на 15 лютого було 3500 заявників, а зараз ця цифра уже складає трохи більше двох тисяч. Станом на сьогодні в Івано-Франківську 32 606 сімей отримують субсидії.

  Також він повідомив, що працюють додаткові центри від департаменту соцполітики по вул. Гетьмана Мазепи та Івана Павла ІІ, які вже прийняли 238 і 330 заяв відповідно.

  «Ми працюємо практично без вихідних. За два тижні зробили більше 2000 справ. Ще три -чотири тижні і думаю, що ми вийдемо на позитивний рівень», – акцентував Семанюк.

  Однак міський голова порадив не розслаблятись, бо «зараз такі тарифи і платіжки за комунальні послуги, що люди у шоці».

  Нагадаємо, У Франківську мер пригрозив працівникам комунальних підприємств та держслужбовцям мобілізацією.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!