Івано-Франківськ закупить дуобуси за 145 мільйонів гривень

 • В Івано-Франківському КП «Електроавтотранс» відбулася процедура відкриття тендерних пропозицій за проєктом «Міський громадський транспорт в Україні».

  Підпроєкт – «Оновлення рухомого стану КП «Електроавтотранс» в місті Івано-Франківську» на закупівлю нових низькопідлогових тролейбусів з автономним ходом не менше 15 км. Іншими словами їх називають дуобусами.

  Як розповідає заступник директора КП «Електроавтотранс» та голова оціночного комітету Андрій Тютюнник, закупівля відбудеться в межах державної програми за гроші Європейського інвестиційного банку. Загальна передбачувана вартість – 3 млн 615 тисяч євро, з яких 615 тисяч євро – грантові кошти, а 3 млн євро – кредитні.

  «Спершу зареєструвалося більше учасників, – розповідає Андрій Тютюнник, – та до тендерної процедури розкриття дійшло три. Учасники: компанія «Електронмаш» зі Львова, «Бас Мотор» з Києва та «Skoda Електрик» з чеського міста Плзень. Втім їхні пропозиції ми розголошувати не можемо».

  Процедура закупівлі проводиться відповідно до вимог Європейського інвестиційного банку, тож документи подають двома мовами – українською та англійською.

  Лише одна з трьох компаній прислала паперові документи, дві інші – електронні екземпляри. Проте до 10 днів вони теж зобов’язані надіслати паперовий варіант.

  «Цей тендер не на кількість транспорту, а на технічну складову, – підкреслив заступник директора КП «Електроавтотранс», – тому ми будемо оцінювати надані пропозиції по кваліфікаційних та технічних вимогах».

  Дуобус – універсальний вид транспорту, який є водночас і тролейбусом, і автобусом або іншим видом транспорту. Застосовуться переважно у містах, тому часто є поєднанням автобуса та тролейбуса.

  До теми: У Франківську хірурги 10 годин оперували пораненого військового

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!