Івано-Франківськ змагатиметься за звання “Молодіжна столиця України”

 • Сьогодні, 6 жовтня, в Івано-Франківську анонсували участь міста в національному конкурсі “Молодіжна столиця України – 2023”.

  Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики. Організатори кажуть, що важливим є і обмін досвідом між молодими людьми з різних частин України.

  Прийом заявок триватиме до 25 листопада. Як розповіла регіональна співкоординаторка проєкту Мар’яна Циганин, є цілий ряд критеріїв, яким мають відповідати місто і заявка. Зокрема, має бути детальний перелік інновацій, які планується втілити, бюджет на ці зміни тощо.

  “Ми плануємо залучати молодь до прийняття управлінських рішень на місцях, переймати європейський досвід у цій сфері. Будемо працювати над новими ідеями”, – сказала Мар’яна Циганин.

  Також відбулося створення робочої групи, яка відповідатиме за оформлення заявки Івано-Франківська. До неї увійшли молоді франківці, активісти та представники влади.

  “Ми дуже старатимемося, щоб перемогти. Того року не вистачило лише трішки. Франківськ – місто, де дуже багато активної молоді. Тож ми маємо перемагати, бо варті того. І сам конкурс хороший”, – додав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  До теми: відбувся перший обласний форум молодіжних рад Прикарпаття

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!