Івано-Франківська міська рада стала лідером у рейтингу публічності

Сьогодні, 27 квітня, в Івано-Франківську презентували результати щорічного дослідження індексу публічності органів місцевого самоврядування.

Згідно з дослідженням громадянської мережі “ОПОРА”, першу позицію в Україні зайняла саме Івано-Франківська міська рада з показником у 77.7%. На нього позитивно впливає робота центру надання адміністративних послуг, звітування перед виборцями, функціонування електронних сервісів тощо.

Показник публічності міського голови Руслана Марцінківа склав 89.7%. За словами координатора “ОПОРИ” Івана Маруняка, така цифра зумовлена регулярним висвітленням діяльності на телебаченні та в інших ЗМІ, комунікацією з виборцями, прийомами громадян.

Щодо депутатського корпусу міської ради, то тут цифра дещо нижча – 68.7% – та восьме місце по Україні. Серед негативних моментів активісти назвали неналежне інформування громадян про час і місце проведення засідань депутатських комісій.

“Я часто спілкувався з правоохоронними органами, і мені казали: у вас на сайті все дуже легко знайти. Це, з одного боку, добре – з іншого, не дуже, бо правоохоронна система ще не дореформована. Але однозначно є рух вперед, все публікується, проводимо публічні зустрічі, на які запрошуємо людей”, – розповів міський голова Руслан Марцінків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!