Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня отримала обладнання в рамках програми “Заради життя”

 • Лікарня стала однією з десяти обласних медичних закладів України, яка отримала сучасне обладнання в рамках програми “Заради життя”. Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” передал Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні сучасне медичне обладнання для порятунку життя недоношених малюків і інших діток, які потребують інтенсивної терапії.  

  Завдяки благодійним внескам небайдужих клієнтів та співробітників ПриватБанку з усієї України через банкомати, термінали та Інтернет-банк Приват24 були зібрані кошти та закуплене медичне обладнання.

  Пульсоксиметр Rad 8 (виробництва США) вимірює насиченість  крові дитини киснем і дає лікарям розуміння того, коли необхідно підключати або відключати дитину від штучної вентиляції легенів, насос шприцевий (виробництва ЄС) призначений для введення точних доз медпрепаратів в кров маленьких паціентов. Після надходження зі складу вони постійно знаходяться в роботі і фактично ніколи не вимикаються. Нове обладнання скоротить термін проведення зовнішніх втручань, підвищить точність дозування введення медпрепаратів. Особливо це важливо для пацієнтів, яким необхідні операції відразу після народження. Провести успішні втручання без такого обладнання іноді просто неможливо.

  Обладнання було придбане всеукраїнським благодійним фондом ПриватБанку “Допомагати просто” в рамках акції “Звичайне диво” і передано до обласних дитячих лікарень в кожному регіоні України. Засоби, а це 2,6 млн гривень, пожертвували клієнти банку.

  Перерахувати благодійні внески можна через будь-який банкомат ПриватБанку, термінал самообслуговування чи Інтернет-банк Приват24, сайт blago.pb.ua.

  Довідка. Всеукраїнський благодійний фонд “Допомагати просто!” – це неприбуткова організація, що здійснює благодійну допомогу людям, які потребують піклування. З моменту свого заснування фонд надав понад 104 млн грн благодійної допомоги. Протягом 2018 року більше 1 млн клієнтів банку стали меценатами та долучилися до благодійності, чверть з них робили внески неодноразово.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!