Івано-Франківська обласна дитяча лікарня отримала портативний рентген-апарат

  • Нещодавно Івано-Франківська обласна клінічна дитяча лікарня отримала потрібний подарунок – портативний рентген-апарат для найменших пацієнтів закладу.

    Його будуть використовувати у відділеннях інтенсивної терапії новонароджених дітей та для виходжування передчасно народжених дітей, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на сторінку закладу.

    «Портативний – це такий, який “іде до пацієнта”, а не навпаки. Тобто малюк не змушений мандрувати в інше відділення, щоб отримати необхідне обстеження. Малюку не доведеться покидати навіть його теплого ліжечка. Тому цей маленький хлопчик, його мама, генеральний директор Taras Melnyk та весь колектив закладу висловлюють щиру подяку Helpua.ch та всім причетним – Anastasiya Stefanyshyn, Victoria Shevchuk, Maks Pereguda, Marco Falsitta Gaspare, Irynka Wysoczanska та компанії-донору, яка для нас невідома», – йдеться в повідомленні.

    Читайте також: В Івано-Франківській обласній дитячій лікарні почали проводити кардіохірургічні операції новонародженим дітям з допомогою сучасного обладнання

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!