Івано-Франківська область – друга в Україні за індексом промислової продукції

 • У 2018 році порівняно з попереднім індекс промислової продукції в області склав 110% (в Україні – 101,1%), це відповідає другому місцю серед регіонів держави.

  Впродовж року відзначалася позитивна тенденція зростання промислового виробництва області: якщо у ІІ кварталі порівняно з І кварталом індекс промислової продукції становив 98,9%, то у ІІІ кварталі порівняно з ІІ – 101,6%, у ІV порівняно з ІІІ – 103,9%. Про це повідомляють в головному управлінні статистики в області.

  У добувній промисловості і розробленні кар’єрів за підсумками минулого року приріст промислової продукції становив 5,5%, у тому числі в добуванні сирої нафти та природного газу – 5,2%, інших корисних копалин та розробленні кар’єрів – 12,7%.

  Підприємствами переробної промисловості рівень 2017 року перевищено на 14,1%. Найбільший приріст продукції спостерігався у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (в 1,9 раза), харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 15,8%).

  У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря збільшення склало 9,5%, в добувній промисловості та розробленні кар’єрів – 5,5%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 4,6%, машинобудуванні – 3,7%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – 2,9%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – 2,2%.

  Водночас на 6,2% зменшено випуск продукції у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів.

  На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс промислової продукції торік склав 109,5%. Електроенергії вироблено 10281,6 млн кВт·год, що на 10,2% більше, ніж у 2017 році.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!