Івано-Франківська область презентуватиме туристичний потенціал в США

 • На міжнародній туристичній виставці «New York Times Travel Show», яка  відбуватиметься упродовж 24-26 січня 2020 року в Нью-Йорку, туристичні можливості Івано-Франківської області вже вдруге презентуватиме Агенція регіонального розвитку, повідомляє Івано-Франківщина туристична. 

  «Наші Карпати унікальні – це вершини та хребти для любителів активного відпочинку… Розповідати про переваги відпочинку на Прикарпатті можна дуже довго, тому варто самостійно переконатися в самобутності нашого краю. Саме з метою промоції Івано-Франківщини ми беремо участь в «New York Times Travel Show» – розповідає директор Агенції Віктор Вінтоняк.

  Представники Агенції будуть учасниками загальнонаціонального стенда України разом із колегами зі Львова, Одеси, Києва та “МАУ”.

  Український стенд на цій престижній виставці подорожей та туризму вже четвертий рік поспіль організовує фундація «США-Україна» (USUF), оскільки популярність України як місця призначення продовжує стрімко зростати.

  Цьогорічне туристичне шоу, очікується, відвідають понад 35 тис. гостей, а участь у заході візьмуть понад 700 експонентів з-понад 175 країн, що робить виставку найбільшим туристичним ярмарком у Північній Америці.

  Читайте також: Стало відомо, скільки грошей витрачають на Прикарпатті туристи-іноземці

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!