Івано-Франківська патрульна поліція буде одією з кращих в країні, – Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков привітав франківчан зі стартом нової поліції.

«Івано-Франківськ! Новопризначений командир патрульних рапортує про готовність і 208 нових патрульних поліцейських присягають народу України. Присягають – служити і захищати! З сьогоднішнього вечора новий патруль виходить на вулиці міста. Чудове свято для нас, над яким ми всією командою працювали кілька місяців. Івано-Франківська патрульна поліція – буде одна з кращих в країні. Відбір був найжорстокіший. Пройшли тільки найкращі», – йдеться у повідомленні Арсена Авакова на власній сторінці у Фейсбуці.

За його словами Івано-Франківськ – 11 місто, в якому заробив Новий поліцейський патруль. Наступні -Херсон (6 лютого), Вінниця (14 лютого), Чернігів (21 лютого), Кременчук (27 лютого). Потім – Черкаси, Полтава, Житомир, Чернівці, Рівне, Бориспіль, Запоріжжя, Тернопіль, Слов’янськ-Краматорськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Сєверодонецьк-Лисичанськ-Рубіжне, Маріуполь і Суми.

Всього ж до травня 2016-го в штаті нової патрульної поліції країни працюватимуть 16 тис. нових поліцейських.

“Працюємо! І зовсім скоро крім нового патруля, у Київській, Харківській і Львівській областях почне працювати нова поліцейська система патрулювання в області та сільській місцевості. З новими підходами, системою реагування і зв’язку, новими авто. Про це докладніше розповімо ще… А поки – крок за кроком – рухаємо реформу – і у нас сьогодні свято в Івано-Франківську!”, – зазначив Міністр внутрішніх справ України.

DSC_0149-21

Нагадаємо, у Франківську складали присягу 208 патрульних поліцейських.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!