До Івано-Франківська приїхав Міхеїл Саакашвілі

 • Сьогодні, 16 вересня, в Івано-Франківську відбулась зустріч з Міхаїлом Саакашвілі.

  Міхаїл Саакашвілі з’явився серед натовпу, де і заспівав разом з людьми гімн України.

  “Я хочу подякувати всім, хто зібрався тут. Людям, які пару днів тому показали, хто є власником України. Ви вирішуєте для кого відчиняти двері, а для кого ні. Коли ворог йшов на східні кордони, ви не дозволили йому рухатись далі”, – сказав Міхеїл Саакашвілі.

  Політик також розповів, як вчора їхав до Івано-Франківська після  Чернівців та Херсону.

   “Зараз ми будемо їздити по країні, збирати думки та вимоги людей. З ними будемо спокійно їхати до влади. І потім говоритимемо про це”, – додає Міхеїл Саакашвілі.

  Політик розповідає, що президент тричі пропонував йому посаду прем’єра, але він відмовлявся, бо, мовляв, не може імітувати, що реформи відбуваються.

  “Якщо голландці можуть вирішити свої питання референдумом, то чому це не можуть зробити українці? Я буду їздити по всіх містах, вважаю, що повинен об’їздити всю країну. А саме туди, куди Порошенко мене пускати не хотів”, – наголошує Саакашвілі.

  Екс-президент Грузії розповідає, що коли повертався в Україну, то йому не раз погрожували, але він готовий до всього, бо віддає свою долю в руки українців.

  Єгор Соболєв розказав, що їхній рух дуже простий. Що ми не маємо права дозволяти комусь топтатись по нашій волі.

  “Коли ми поставимо всіх, хто грабує нашу державу перед законом, то їх буде захищати Путін. Він зробить все, щоб теперішня влада залишилась. Головний урок останнього тижня – як тільки ми перестаємо з цим миритися, то і все це зупиняється”, – наголошує Єгор Соболєв.

  Нагадаємо, що 10 вересня Саакашвілі незаконно перетнув український кордон.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!