Івано-Франківські бібліотеки отримали в подарунок серію книг про рідне місто

 • Сьогодні, 1 червня, бібліотеки Івано-Франківська отримали в подарунок серію книг “Моє місто”, які надало видавництво «Лілея-НВ».

  Книги передали центральній івано-франківській міській бібліотеці. Акцію організували за підтримки ГО «Поступовий гурт Франківців».

  Керівник видавництва “Лілея-НВ” Василь Іваночко розповів, що бібліотекам подарували серію книг, яка на сьогодні налічує більше 40 різноманітних видань. Сьогодні презентували по 17 екземплярів  з 35 -ти книг з цієї серії. Ними зможуть насолоджуватись як відвідувачі бібліотек в читальному залі, так і користувачі абонементів.

  Василь Іваночко розповідає, що проект “Моє місто” свого часу зібрав разом дев’ятьох краєзнавців Франківщини. Проект існує вже близько дев’яти років, за цей час краєзнавці вишукують цікавий матеріал про історію Івано-Франківська. Сам проект спрямований на виховання патріотизму по відношенню до нашого міста.

  Акцію провели розуміючи, що люди сьогодні суттєво збідніли, тож не завжди мають можливість придбати книги, які й коштують не так дорого.

  Сергій Адамович, історик, керівник ГО “Поступовий гурт франківців”, а заразом і депутат Івано-Франківської обласної ради, розповів, що у День захисту дітей не може бути кращого подарунку дитині ніж книга. Розповідає, що “Поступовий гурт Франківців” тісно співпрацює з видавництвом “Лілея НВ”, яке спромоглося створити таку захоплюючу серію книг про місто. Мало які міста України можуть похвалитись такою збіркою різних історій про свій край.

  Організатори акції хочуть, щоб діти знали історію Івано-Франківська і пишались рідним містом. Обіцяють і надалі організовувати такі заходи і передавати літературу. Частина книжок з серії “Моє місто” є і в електронному вигляді. Їх теж передадуть бібліотекам. Такий формат сьогодні є прекрасним способом популяризації франківської літератури серед молоді.

  Нагадаємо, сьогодні під стінами Івано-Франківської ОДА провели акцію до Дня захисту дітей.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!