Івано-Франківські підприємства реалізували продукції на 3779 млн гривень

За січень–квітень 2016р. промисловими підприємствами м.Івано-Франківська реалізовано продукції на 3779 млн грн, що склало 35,1% загальнообласного обсягу реалізації.

Найбільшу питому вагу у структурі реалізації займали підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (60,7%), виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (16,5%).

Внесок підприємств міста у загальнообласний обсяг реалізації продукції машинобудування становив 94%, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 62%, металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів – 46,6%. Повідомляє МВК.

У розрахунку на одну особу населення реалізовано промислової продукції на 15,1 тис. грн (у цілому по області – на 7,8 тис.грн), що відповідає 2 місцю серед міст обласного значення та районів після міста Бурштина.

В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 61,9% займала енергія, 28% – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 5,6% – товари проміжного споживання, 4,5% – інвестиційні товари.

Нагадаємо, За три тижні плодоовочева продукція в Україні подешевшала на 10%.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!