Івано-Франківські школярі звернулися до Президента та Прем’єр-міністра України (ФОТО/ВІДЕО)

Сьогодні, 10 березня,  у франківських школах навчання почалося з того, що школярі влаштували десятихвилинну акцію на підтримку української льотчиці Надії Савченко. Повідомляє Управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

У відкритому листі до Президента, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради йдеться про те, що учні івано-франківських шкіл, ліцеїв та гімназій, педагогічні колективи та батьківські громади звертаються до Вас із закликом прискорити процес звільнення з російського полону української льотчиці Надії Савченко.

“Відкрите звернення івано-франківських школярів до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України

10 березня 2016р. всі школи, ліцеї та гімназії Івано-Франківська розпочали свою роботу 10-хвилинною акцією підтримки української льотчиці, старшого лейтенанта Надії Савченко, чиє імя за останні місяці стало популярнішим за імена найбільш відомих генералів. Надія стала символом української нації, її нескореності на цьому переломному етапі.

На учнівських лінійках були прийняті відкриті звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України

Вельмишановні Президенте України, Премєр-міністре України,

Голово Верховної Ради України!

Учні івано-франківських шкіл, ліцеїв та гімназій, педагогічні колективи та батьківські громади звертаються до Вас із закликом прискорити процес звільнення з російського полону української льотчиці Надії Савченко. Ми маємо надію, що Вам вистачить дипломатичних здібностей, щоб жінка-патріот, справжня донька України вернулася у найближчий час на рідну землю живою.

Питання звільнення Надії Савченко набуло не тільки всеукраїнського, а й міжнародного розголосу. Цю проблему Ви повинні вирішити для того, щоб довести усьому світу, що ми –нація, а нація, як відомо, це ті, хто робить усе спільно, і зараз наша спільна справа – це відстояти справедливість, честь громадянки України.

Шановні політики, ми звертаємося до Вас із закликом не втрачати дорогоцінний час і не чекати ухвалення Постановисуду з боку Росії. Закликаємо Вас проявити належну відповідальність та мужність, скористатися Вашими повноваженнями та прийняти ефективне рішення щодо звільнення з-під арешту Надії Савченко відповідно до міжнародного права та міжнародної практики.

Врятоване життя молодої жінки буде перевіркою ефективності Вашої міжнародної дипломатії і нашої з вами відданості європейським цінностям. Пам’ятайте: її життя – у Ваших руках! Поверніть Україні Надію!

З повагою, вірою і надією в серцях

учні, педагоги, батьки Івано-Франківськ”, – йдеться в тексті звернення.

Нагадаємо, що франківчани флешмобом підтримали Надію Савченко.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!