Івано-Франківському перинатальному центру подарували сучасний апарат ШВЛ

Сьогодні, 11 вересня, благодійна організація “Червоний хрест” подарувала Івано-Франківську апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) та іншу медичну техніку.

Нова апаратура призначена для Івано-Франківського обласного перинатального центру. ШВЛ та аналізатори крові зможуть допомогти породіллям та майбутнім мамам, які захворіли на коронавірус.

“Завершується наша програма з допомоги перинатальному центру. Ми передали вже два монітори пацієнтів, аналізатори електролітів крові та один апарат ШВЛ. Вартість всього цього 1 мільйон 490 тисяч, самого ШВЛу – 950 тисяч. Це дуже потрібно, такі речі справді допоможуть. А обрали цей заклад тому, бо тут не було такої техніки – лише стара апаратура”, – розповів Валерій Старченко, очільник Івано-Франківської обласної організації “Червоного Хреста”.

Акція є всеукраїнською. В її рамках “Червоний хрест”, заручившись допомогою благодійників, закупив для шести лікарень 22 одиниці медичної техніки. До переліку міст потрапив і Івано-Франківськ. “

“У нас наразі є шість апаратів ШВЛ, але вони старіші. Цей апарат є значно вищого класу, і він допоможе обслуговувати пацієнтів зі всієї області. Він буде стояти у реанімаційному відділенні. Загалом ми протягом останніх років суттєво оновили технічну базу, адже техніка має бути якісною – вона рятує життя”, – зазначив Ігор Павлушинський, директор Івано-Франківського ОПЦ.

До теми: прикарпатська підприємиця завищила ціну апарату УЗД на 520 тисяч

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!