«Івано-Франківський хлібокомбінат» відкрив унікальний для міста заклад

Днями в середмісті, на початку вул. Галицької, відбулося урочисте відкриття крамниці-кав’ярні ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат». Оригінальні вітрини, затишна атмосфера, розмаїття хлібобулочної продукції, меню здорового харчування, кава з найкращих сортів та ціни, які приємно дивують, – усе це чекає на відвідувачів нового закладу фірмової торгівлі. 

«Супер! Нічого собі! Яка краса!» – з такими захопленими вигуками спиняються містяни біля вітрин щойно відкритого магазину-кав’ярні. Звідтіля визирають цікаві лялькові фігурки пекарів, які постійно рухаються, замішуючи тісто та розкачуючи його. Дивина та й годі! Такого оздоблення крамниць у Станиславові ще не було. Перехожі з цікавістю розглядають кумедних гномів у білих чепчиках та фартушках, діти тішаться і фотографують.

IMG_1871

Керівники ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» вирішили відійти від принципу простих, банальних вітрин, тож запозичили із західноєвропейського досвіду ідею цікавої анімованої інтерпретації виготовлення хлібобулочних виробів. Такі фігурки-пекарі привезені з Данії і коштують немалих грошей.

«Ми могли б відкрити дешевший магазин, але хочеться догодити людям», – зазначає президент холдингу «Хлібні інвестиції» Юрій Триндюк.

«Це не просто заклад фірмової торгівлі, а осередок, де відвідувачі зможуть знайти всі смаколики, які виробляються на нашому підприємстві, – каже директор ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» Світлана Криворучко. – Асортиментний перелік надзвичайно великий – більше 80 видів, серед яких не лише хлібобулочні, але й кондитерські вироби, сушка. Окрім цього, є ще й кав’ярня, де відвідувачі зможуть перекусити легкими і корисними стравами».

IMG_1893

«Івано-Франківський хлібокомбінат» є основним постачальником  хлібобулочної продукції на Прикарпатті, частково у Львівській і Тернопільській областях. Підприємство входить до складу одного з найбільших холдингів з виробництва хлібопродуктів в Україні «Хлібні інвестиції». Основу широкої мережі «Івано-Франківського хлібокомбінату» складають 70 торгових точок у місті й області. Завод забезпечує роботою понад півтисячі містян. Щодоби тут виробляють більше 50 тонн хлібобулочних виробів.

А цьогоріч на підприємстві впровадили аж вісім нових видів хлібобулочних виробів та шість видів кондитерських виробів.

Продукція хлібокомбінату виготовлена за старовинними українськими рецептами і лише на основі органічних компонентів – без хімічних домішок. Усі вхідні продукти, які використовують для випікання хлібобулочних виробів, попередньо тестують у спеціальній лабораторії заводу. Особливої уваги заслуговує висока якість води, адже на території хлібокомбінату розташована артезіанська свердловина. Для начинок використовують морожені вишні, смородину, ізюм, повидло, шоколад.

Цінова політика у новому закладі й надалі залишатиметься соціальною – доступною для більшості прикарпатців.

IMG_1879

Меню кав’ярні теж доволі розмаїте: салати, заправлені соусами, крепи (млинці) з соленою та солодкою начинками, крем-супи, тістечка. Також відвідувачі зможуть скуштувати щойно спечені круасани. «Заморожені круасани, які виготовлені на нашому заводі, – пояснює директор, – у кав’ярні будуть довершувати в шафі для випікання».

IMG_1897

До речі, у кав’ярні можна не лише смачно поїсти, але й насолодитися духмяною арабікою. Тут пропонують каву одного з найкращих сортів  – ароматний напій з яскраво вираженою кислинкою.

Цікаво, що мережу таких крамниць-кав’ярень підприємство планує відкрити по всій Україні. Пальму першості віддали Івано-Франківську. Мабуть, аби й надалі щастило.

Наталя МОСТОВА

IMG_1868

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!