Івано-Франківський університет провів День відкритих дверей в режимі online

 • В Університеті Короля Данила відбувся День відкритих дверей в режимі online.

  На захід запросили мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа, який є випускником університету, популярного блогера Дмитра Варварука, який зовсім скоро стане студентом УКД, багаторазового переможця шоу «Розсміши коміка» та студента закладу Василя Копчука, суперфіналістку шоу «Голос країни», студентку коледжу Карину Столабу.

  «УКД – прогресивний та сучасний університет. Я вдячний рідному університету за якісну освіту та бажаю йому невпинного розвитку», – відгукується про своє навчання в Університеті Короля Данила Руслан Марцінків.

  Детальну консультацію щодо вступної кампанії-2020, інформацію про терміни, умови, документи та інше абітурієнти можуть отримати за телефонами 068 755 75 75 та 099 755 7575.

  «Дні відкритих дверей дають змогу абітурієнтам побачити навчальний заклад, поставити запитання, які хвилюють та познайомитись з людьми, які їх навчатимуть. Цього року абітурієнтам довелося знайомитися з університетом в онлайн-режимі, але, це не повпливало на кількість охочих взяти участь у заході. Переважно майбутні студенти цікавляться умовами та датами вступу, прохідними балами, особливостями окремих спеціальностей та студентським дозвіллям», – розповідає проректор з розвитку та комунікації Олег Андрухів.

 • Серед учасників заходу, а це 200 абітурієнтів, також розіграли подарунки.

  Нагадаємо, франківським студентам-медикам пояснили, як проведуть державну атестацію онлайн

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!