Із Грузії на Прикарпаття приїхали лікарі-волонтери

 • Все більше медиків із за кордону допомагають Україні не тільки гуманітарними вантажами – ліками та медичними засобами, але й готові особисто надавати медичну допомогу на теренах нашої держави та області зокрема.

  Директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної військової адміністрації Ігор Дмитренко зустрівся з грузинськими лікарями-волонтерами, які мають безпосередній досвід роботи в зонах бойових дій та лікування поранених.

  “Надавати медичну допомогу пораненим – це досвід, який б краще ніколи не знадобився. Проте, на жаль, сьогодні маємо інші реалії, адже в країні триває вже 42 день повномасштабної війни з російським окупантом. Хоча Івано-Франківщина, порівняно, безпечний регіон, проте маємо бути готові до різного розвитку подій. Вже сьогодні навантаження на медичну мережу збільшилось за рахунок масового переселення осіб з тимчасово окупованих територій. Але хочу запевнити, що ми справимось і готові до нових викликів», – зазначив Ігор Дмитренко.

  Також посадовець додав, що галузь медицини області забезпечена всім необхідним, позаяк вистачає і ресурсів, і кадрового потенціалу, і наснаги та завзяття.

  Грузинські медики-волонтери, в першу чергу, готові працювати та надавати допомогу в таких напрямках як терапія, ендокринологія, кардіологія, ортопедо-травматологія, педіатрія, токсикологія, реанімація-анестезіологія, невідкладна та екстрена допомога, сімейна медицина і медсестринство.

  Читайте також: Україну відновлюватимуть у три етапи – перший вже триває

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!