Йдучи-задихається: малесенькій прикарпатці потрібна допомога

Благодійна організація “Час добра та милосердя” просить небайдужих про допомогу для ще однієї дитинки, долею якої вони опікуються.

Дівчинку звати Аліночка й у неї вроджена вада серця. 27 січня їй виповниться два роки. Разом із мамою та сестричкою вони живуть у селі Грабич Коломийського району.

Жінка виховує дочок сама. За словами благодійників, вона переїхала на Прикарпаття із Сімферопольского району від чоловіка тирана до рідного дому.

Сьогодні, 21 січня, Аліна з мамою лягли в лікарню, для повного обстеження та подальшого лікування дитини. У дівчинки надзвичайно сильна задуха та явна синюшність губів. Роблячи кілька кроків – дитина задихається і не може далі рухатися:

“Коли ми вперше познайомилися з родиною, одразу наполягли, щоб мама обов’язково звернулася за допомогою до лікарів, бо стан Аліни важкий і дитині потрібне повне обстеження та подальше лікування. В родині надзвичайно складне фінансове становище і саме це стало причиною зупинки обстеження та лікування. Ми взяли на себе повну відповідальність за фінансування лікування цієї крихітки, тому як у дитини є шанси покращити стан здоров’я”, – розповідають у благодійній орагнізації.

Усіх небайдужих людей просять допомогти Аліні у подальшому обстеженні та лікуванні.

Реквізити для допомоги:

Рахунок – 26005052549009

МФО- 336677 EGRPOU – 42732425

Карта ключ Приват банк –
5169 3305 1633 7117 – Кушніренко Валерія, БО “Час добра та милосердя,

Обов’язково в призначенні платежу вказувати “для Аліни”.

Читайте також. Зник біля дитячого садка: у Франківську поліцейські розшукали маленького хлопчика.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!