«Ми його і так піднімали, але тепер це буде офіційно», – голова Косівської райради про підняття прапора національно-визвольної боротьби

 • Нещодавно сесія Косівської райради розглянула питання про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території району.

  Вона рекомендувала піднімати біля адміністративного будинку Косівської районної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, прапор національно-визвольної боротьби українського народу у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті героїв.

  На знак вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань прапор національно-визвольної боротьби українського народу піднімається в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

  Також керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Косівщини рекомендували вивішувати прапор національно-визвольної боротьби українського народу на будівлях у дні, затверджені в додатку до цього рішення.

 • “Ми його і так давно піднімаємо, але тепер це буде офіційно”, – прокоментував рішення голова Косівської районної ради Павло Ванджурак.

  за/п Дата Подія
  1 січня День народження голови Проводу ОУН –   Степана Бандери
  3 лютого Створення ОУН
  5 березня Річниця з дня смерті генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича
  21 травня День пам’яті жертв політичних репресій
  Четверта неділя травня Свято Героїв
  14 червня День народження полковника Армії УНР, команданта УВО, першого голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця
  30 червня Проголошення Акту відновлення Української держави, день народження генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА, голови Секретаріату УГВР Романа Шухевича
  14 липня День створення Української Головної Визвольної Ради
  30 липня Створення Української Військової Організації
  14 жовтня День захисника України, день створення УПА

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!