Кабмін призначив нових заступників голови Міністерства оборони

 • Відповідні зміни прийняли на засіданні Кабінету Міністрів.

  Сьогодні Кабінет міністрів призначив трьох нових заступників очільника Міністерства оборони України Рустема Умєрова.

  Зокрема, Уряд призначив Юрія Джигира (заступник з питань фінансів), Наталію Калмикову (заступниця з питань соціального розвитку) та Катерину Черногоренко (заступниця з питань цифрового розвитку).

  Головний пріоритет для нових членів команди — наші воїни, їхнє життя, здоров’я та гідність. Робота міністерства оборони України — забезпечити повагу до гідності воїнів у всіх взаємодіях з державою”, — йдеться у повідомленні Міністерства оборони.

  Юрій Джигир — заступник з питань фінансів. Останні три роки консультує Світовий Банк з питань фінансових частин реформ, пов’язаних з охороною здоров’я. У 2018-2020 роках працював заступником Міністра фінансів України. У Юрія понад 20 років економічного досвіду в підтримці реформ, соціальній політиці та фіскальній децентралізації в Україні, Східних Балканах, Центральній Азії.

  Серед пріоритетних напрямів роботи — бюджетування, фінансовий контроль, управління ресурсами, аналітика, аудит для запобігання корупції.

  Наталія Калмикова — заступниця з питань соціального розвитку. З лютого 2022 Наталія була виконавчою директоркою Українського ветеранського фонду, до цього — радницею Командувача сухопутних військ ЗСУ та заступницею директора у фонді “Повернись живим”.

  Пріоритетні напрями роботи: люди — реформа кадрової політики, розробка ефективної моделі управління людським потенціалом, цифровізація процесів, створення бренду роботодавця ЗСУ.

  Військовослужбовці в цивільному житті — адаптація військових, державні гарантії, система ментального здоров’я, побудова сил резерву з ветеранів.

 • Військова медицина — цифровізація та реформа ВЛК, зміна підходів до підготовки з тактичної медицини, жодних компромісів по якості військових аптечок, побудова нової моделі в системі військової медицини (від турнікета та евакуаційної машини до лікування захворювань і протезування).

  Катерина Черногоренко — заступниця з питань цифрового розвитку. Катерина Черногоренко — керівниця проєкту “Армія дронів”. З 2018 року є проектним координатором електронних послуг “єМалятко”, електронний лікарняний та запровадження COVID-сертифікатів в “Дії”.

  До ключових напрямків роботи відносяться запровадження системи кадрового обліку військовослужбовців, цифровізація ВЛК та шпиталів, е-Військовий квиток.

  “Технології: фокусуємось на бойових системах, запроваджуємо єдиний дизайн-код та поєднуємо в екосистему. Повноцінне запровадження Дельти, легалізація та розвиток “Кропиви” та “єРакети”, модернізація Покрови та Дзвону”, — зазначили в українському Міноборони.

  Процеси: скасування паперової звітності, цифровізація логістичних ланцюгів та системи рекрутингу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!