Кабмін змусив Ахметова повернути Бурштинську ТЕС на український ринок

 • Кабмін змусив електростанцію Ахметова частково відмовитися від продажу електрики в ЄС.
  Український уряд доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості, держхолдингу Укренерго і підконтрольною Рінату Ахметову ДТЕК Західенерго до 15 жовтня переключити Бурштинську теплову електростанцію на постачання енергії в Україні.

  Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в розпорядженні Кабміну №809, опублікованому на веб-порталі уряду. Бурштинська ТЕС – одна з найбільших теплових електростанцій України, фактична потужність якої складає 1750 МВт. Станція знаходиться на перетині ліній електропередачі, що з’єднують Україну з енергосистемами Угорщини, Словаччини та Румунії.  Компанія Ахметова реалізує за кордон електрику з цієї ТЕС.

  Причиною такого рішення Кабміну стала підготовка до опалювального сезону. Уряд до початку цього періоду має намір також добудувати повітряні ліній електропередач за напрямками Рівненська АЕС – Київська та Запорізька АЕС – Каховська.

  Раніше повідомлялося, що Україна наполягає на необхідності досягнення домовленостей з Росією по газу на весь опалювальний період, щоб перед першим кварталом 2016 року, в період низьких температур сторони мали узгоджену позицію.

  Читайте також: Кабмін доручив розгорнути три блоки Бурштинської ТЕС

 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!