Кабмін зобов’язав перерахувати платіжки за газ і повернути українцям гроші

Українці, у яких немає лічильників, отримали платіжки за газ з більшими сумами ніж зазвичай. Однак облгази повинні негайно все перерахувати і повернути людям гроші.

Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабміну.

“Останнім часом громадянам України, які не мають лічильників газу, відповідні підприємства почали виставляти підвищений тариф – а саме шість кубічних метрів газу на кожне домогосподарство. Це суперечить постанові Кабінету міністрів України, яке було прийнято в минулому році, але наш” чесний і справедливий “суд скасував рішення уряду”, – заявив глава уряду.

За його словами, підприємства газопостачання взяли незаконні рішення про нарахування плати за газ у розмірі 6 кубометрів.

“Залежно від домогосподарства за весь опалювальний сезон це становить десь 195-1800 гривень. Ці гроші хочуть незаконно отримати від громадян країни і зарахувати до доходів облгазів. Незважаючи на рішення вищих інстанцій (суди). Пропоную встановити норматив не 6 кубометрів, як зараз виставляють облгази, а поставити норматив, який вирахуваний Міненергетики – 4,4 кубометра “, – зазначив Яценюк.

Прем’єр також заявив, що 23 березня підпише відповідну постанову, пише Обозреватель.

“Звертаюся до всіх підприємств-газопостачальників: рішення про нарахування 6 кубометрів не відповідає постанові кабінету міністрів, яке ми тільки що підтримали, і є незаконним. Я вимагаю негайно перерахувати і повернути людям гроші”, – заявив Арсеній Яценюк.

01032016_gaz

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!