Калуш долучиться до Всеукраїнської “Естафети єднання”

 • Сьогодні, 22 лютого, у Калуші відбулось засідання 38-ї сесії міської ради.

  Депутати розглянули звернення Фастівської міської ради “Про підтримку ініціативи проведення Всеукраїнського заходу “Естафета єднання”.

  Суть цього звернення в тому, що відповідно до указу Президента України “Про заходи з відзначення сторіччя подій Української революції 1917-1922 років” планується відзначити ці події на державному рівні.

  “Враховуючи важливість події у процесі консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення українського народу, з метою вшанування традицій боротьби за незалежність та соборність Української землі, багатовікової історії національного державотворення, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави, у зв’язку з відзначенням 100-річчя проголошення Соборності України, звертаємося до Вас з пропозицією щодо підтримки Всеукраїнського заходу “Естафета єднання”, – йдеться у тексті звернення.

  Міський голова Ігор Матвійчук, як і депутати міськради, підтримали це звернення та проголосували за приєднання Калуша до відзначення сторіччя Української революції.

 • Читайте також: У Калуші через обурених пенсіонерів перервали сесію міської ради

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!