Калуш отримає з обласного бюджету гроші на озеленення міста

З обласного бюджету на озеленення Калуша виділили 100 тисяч гривень. Крім того, місто отримає 2,7 млн гривень на екологію.

Про це вчора говорили на засіданні депутатської комісії з питань власності, передають “Вікна”.

На заходи з озеленення міста Калуша виділено 100 тис. гривень за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Одержувачем коштів буде КП «Калушавтодор».

Також місто отримає субвенцію з обласного бюджету в сумі 2,7 млн гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації з ліквідації джерел забруднення підземних вод та рекультивації порушених земель на території гірничо-технологічних об’єктів колишнього Калуського калійно-магнієвого виробництва (Домбровський кар’єр із зовнішніми відвалами розкривних порід №1 та №4, хвостосховище №1, хвостосховище №2, шламонакопичувач).

До теми: Жовті води Домбровського розливу

До “Програми охорони навколишнього природного середовища міста Калуша до 2020 року” внесуть відповідні зміни. Також депутати міськради планують додати 199 тис. гривень на продовження робіт із гідродинамічного прочищення каналізаційних мереж на території міста та майже 300 тис гривень — на придбання обладнання для каналопромивного автомобіля-цистерни.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!