Калуш прийняв рішення про економію енергоресурсів

 • У Калуші “ввімкнули” режим максимальної економії газу та електроенергії. В місті вирішили призупинити роботу всіх навчальних закладів, а по інших установах та закладах запровадити енергоощадні заходи. Термін — до сьомого березня включно.

  У Калуші щойно завершилося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій. Прийняли рішення щодо економії енергоресурсів у місті, пишуть “Вікна”.

  Нагадаємо, Міністерство енергетики та вугільної промисловості ввело тимчасове обмеження споживання газу через дисбаланс в 15-20 млн кубів на добу. Відтак доручило повністю зупинити роботу в дошкільних навчальних закладах, школах і вищих навчальних закладах терміном до 6 березня. При цьому — переглянути, щоб температурний режим в цих закладах був в мінімально допустимих нормах.

  В Івано-Франківській ОДА повідомили, що на період з третього по сьоме березня включно у навчальних закладах області планується призупинити навчальні процеси. А керівникам профільних структурних підрозділів було дано доручення щодо врегулювання ситуації в області та ефективного проведення заходів щодо запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій.

  Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій зібралася й у Калуші. Відтак, було прийнято рішення про призупинення освітнього процесу з 3 до 7 березня. Йдеться як про дошкільні та шкільні навчальні заклади, так і ПТУ, коледжі, позашкільні навчальні заклади тощо. Теплопостачання у цих закладах повністю не вимикатимуть, але понизять до мінімуму. Це дасть змогу зекономити енергоресурси, але не призвести систему теплопостачання до аварій.

  Фактично до навчання, як уточнила начальник управління освіти Ірина Люклян, школи і дитсадки повернуться з понеділка, 12 березня. Адже 8 і 9 березня мають бути вихідними.

  Вжити заходів щодо економного використання енергоресурсів рекомендовано також начальнику управління культури. А начальник управління економічного розвитку має звернутися до керівників виробничих об’єктів щодо економного використання енергоносіїв у виробничих процесах і перехід до використання альтернативних видів палива.

 • Економно використовувати енергоносії влада міста закликає також мешканців міста.

  Міський голова Ігор Матвійчук повідомив також, що вчора уже був серйозний збій у постачанні електроенергії, через що у Калуші були відключена котельня і водозабір “Парк”. Міський голова продовжив:

  “Наслідки вчорашнього відключення ми сьогодні бачимо на Степана Бандери. Зараз з’явилися ще два пориви, але вони менші. Думаю, що нам вдасться всі ці аварійні ситуації вирішити і забезпечити роботу всіх пунктів теплопостачання у нашому місті”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!