Калушан, які повертаються з-за кордону, просять заповнити анкету

У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 мешканців Калуської ОТГ, які повертаються з-за кордону, закликають інформувати про свій приїзд, інформують “Вікна”.

Щоб повідомити про свій приїзд, потрібно заповнити анкету, яку можна завантажити за посиланням.

В анкеті необхідно вказати дату народження, паспортні дані, номер мобільного телефону, адресу проживання, країну, з якої повертається громадянин, та час перебування закордоном, відомості про склад сім’ї, а також надати інформацію про можливість окремого проживання для самоізоляції.

Заповнену анкету необхідно надсилати на електронні адреси: unskl@email.ua (управління з питань надзвичайних ситуацій); kmrkontrol@gmail.com (виконавчий комітет Калуської міської ради) або поштовим відправленням за адресою: Калуш, вул. І.Франка 1, 77300.

Нагадаємо, що 19 березня  в Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції.

Руслан Марцінків каже, що вони моніторять поступлення людей з пневмоніями в міські лікарні. В Центральну міську клінічну лікарню вчора надійшла одна людина, в лікарню на Матейки – жодної.

До слова: Через поширення коронавірусу Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. 

Крім того, в Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.  Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!