Калушанка взяла участь у трансформаційному проекті “Безмежна”

Трансформаційний проект “Безмежна” покликаний допомогти жінкам, фігура яких не відповідає загальноприйнятим “еталонам”, які відчувають негативний вплив суспільних “стандартів” на собі, побачити красу та неповторність свого тіла, навчитися сприймати і полюбити себе.

“Безмежна” — свято краси жіночого тіла у всіх його проявах та формах; виклик “глянцевим” стандартам, нав’язаних суспільством; шлях до прийняття себе і свого тіла, кажуть автори проекту, пишуть “Вікна“.

Участь у проекті взяла калушанка Ольга Івасів, яка зауважує, що питання “Чи заважають вам ваші розміри бути щасливими? Як почувати себе впевненими поряд з ідеальними параметрами? Як боротися з комплексами, якщо вони переслідують тебе з дитинства?” ставила собі неодноразово. Але вони відпали дуже давно, коли зрозуміла, що справжня краса людини — у її внутрішньому світі:

“У чому ж полягає щастя? У красі та ідеальній фігурі? А що, якщо твої параметри далеко не 90-60-90, то що не бути щасливою? Багато хто думає, що такі люди без сили волі чи надто ліниві, щоб працювати над собою…
Але ж ні, моя вага не заважає мені жити, я постійно працюю над собою, у мене навпаки стільки енергії , що напевно якби я була худою, то не змогла б витримати весь рух, який мене переслідує…. Бог дав мені стільки щастя, що мої розміри просто необхідні, щоб утримати його)))
А як щодо жінки? Чи може жінка з параметрами BBW (Big Beautiful Woman) бути сексуальною та успішною? Так, так і ще раз так. Сексуальність жінки, так само як і чоловіка не у його вазі чи кількості розтяжок на животі. Сексуальність – це блиск у очах, відкритісь та щирість душі та шарм від появи чи присутності серед інших….Сексуальність – це насамперед впевненість у собі, а впевненість у собі – це і є успіх…”.

Ольга Івасів зауважує, що її безмежному тілу Бог подарував безмежну душу, яка ніколи не перестане вірити у свою впевненість, сексуальність та талановитість. Не судіть по людях, як вони виглядають і якими статками володіють, думайте про те, що вони залишать після себе у справах духовних, бо життя дуже коротке і не встигнеш обернутися, як дійдеш до кінця життєвої стежки і зрозумієш, що турбувався у житті більше про матеріальне, ніж духовне, впевнена калушанка.

Нагадаємо, «Стилет і Стилос»: в Івано-Франківську стартував культовий проект

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!