Калушани не дійшли до півфіналу шоу “Зважені та щасливі”

 • На 15 тижні шоу “Зважені та щасливі”, команда з Прикарпаття показала найгірші результати на вагах. Відповідно вони одягнули чорні футболки та боролися за місце в півфіналі.

  Нагадаємо, калушанин Олександр Валігурський і його мама пройшли відбір і стали героями восьмого сезону телешоу “Зважені і щасливі”, де учасники будуть худнути разом зі своїми батьками. Вони стали синьою командою.

  Битва чорних футболок  завершилася перемогою для Жовтих. Тому синя команда, разом з рожевими Одеситами потрапили на голосування.

  Валігурські відстоювали свої позиції та пояснили, що розуміють друга зона ризику зменшує їхні шанси на подальшу участь в проекті. Вони міняються, а разом з тим змінюються відносини в їх сім’ї. З огляду на те, що команда найдовше проходила випробування для чорних футболок, вона вже мала проти себе один голос.

  Все вирішували дві команди. Богдан і Олег Буряки, з червоної команди проголосували проти Рожевих, а ось дівчата вирішили, навпаки, дати їм шанс. Несподіване рішення прийняли жовта команда, проголосувавши проти Синіх.

  «Я до такого не готувався …» – зазначив розчарування Саша.

  Однак Наталя, з команди жовтих пояснила, що синім пора додому. Якби вони залишилися, то зайняли б чуже місце. Морально вони виснажені.

  Нагадаємо, Калушанин знайшов своє кохання на популярному телешоу

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!