Калушани привезли з Німеччини три автомобілі для Збройних Сил України

 • Тижнем раніше група ініціативних калушан закупила і пригнала з Німеччини три авто для потреб військових. До цієї справи долучилися однодумці-благодійники.

  20 березня водії-волонтери повернулися із Німеччини, пригнавши до Калуша ще три автомобілі і гуманітарний вантаж, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  Як розповів один із ініціаторів акції Юрійвантажний мікробус «Мерседес-Бенц Спринтер» та витрати із його доставки повністю оплатив калушанин Іван Романський, який зараз проживає у США. Повнопривідний «КІА Соренто» придбав калуський інтернет-провайдер «КІМ», а пасажирський «Мерседес-Бенц Віано» безкоштовно передали для героїчного полку, який обороняє Київ, підприємці із німецького міста Цвіккау — Валерій Журавінський та Євген Романов.

  Як і минулого разу, водії-волонтери привезли до Калуша гуманітарну допомогу, зібрану німецькими волонтерами із «Лайонз Клаб Кріммітчау-Вердау», а саме: продукти харчування, медикаменти і УЗД-апарат.

  «Мерседес Віано», завантажений медикаментами та апаратом УЗД, уже відправився на Київ. Інші машини також готуються до відправки на передову.

  Долучитися фінансово для придбання автівок для ЗСУ:
  5168 7422 3692 3243 (Ігор Миколайович Лецик).

  Нагадаємо, у Калуші церква придбала автомобіль для тероборони

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!