Калушани вибороли дві медалі на Кубку України із самбо

• Нещодавно у місті Бахмут Донецької області проходив Кубок України з боротьби самбо серед кадетів. У змаганнях взяли участь понад 800 спортсменів з усіх областей України. Двоє вихованців Калуської ДЮСШ “Сокіл” також долучились до цих змаганнях.

У ваговій категорії до 60 кг калушанка Марія Куневич посіла друге місце, пишуть  “Вікна”.

Третю сходинку п’єдесталу зайняв вихованець ДЮСШ «Сокіл» Андрій Ковальчук – у ваговій категорії до 42 кг.

При цьому калуські борці продемонстрували чудову техніку, відмінну фізичну підготовку, проявили свої найкращі бійцівські і вольові якості.

Читайте до теми: Прикарпаці вибороли призові місця на Чемпіонаті світу з хортингу

За здобуті друге та третє місця на Кубку України з боротьби самбо серед кадетів вихованці ДЮСШ «Сокіл» Марія Куневич і Андрій Ковальчук нагороджені дипломами ІІ та ІІІ ступенів, а також срібною і бронзовою медаллю Міністерства молоді та спорту України.