Калушани здобули три нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби

• У Києві відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, 2005-2006 років народження.

За підсумками змагань збірна команда Івано-Франківської області здобула перше загальнокомандне місце, інформують “Вікна”.

Серед семи переможців чемпіонату України — троє калушан. Аліна Філіпович (вагова категорія 57 кг), яка нині представляє школу вищої спортивної майстерності, займається в заслуженого тренера України з вільної боротьби, директора Калуської ДЮСШ “Сокіл” Миколи Пукіша.

Срібну нагороду чемпіонату України здобув калушанин Сергій Михайлишин (вагова категорія 71 кг). А”бронзу” виборов вихованець калуської школи вільної боротьби Дмитро Солоджук. Обоє призерів чемпіонату України — вихованці заслуженого тренера України Юрія Кірілова.