Калушанин ухилився від громадських робіт і отримав більше місяця арешту

 •  
  Суд розглянув справу стосовно калушанина, який ухилився від відбування покарання у вигляді громадських робіт.
   
  Згідно матеріалів справи, вироком Калуського міськрайонного суду чоловіка було визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального Кодексу України та призначено покарання у вигляді 240 годин громадських робіт.
   
  Про це йдеться на сторінці Калуського міськрайонного суду, пише  «Галицький кореспондент».
   
  Після набрання вироком законної сили, засуджений був направлений відбувати покарання у міський парк культури ім. І.Франка. Наказом директора парку встановлено режим роботи засудженому з 09:00 до 13.00.
   
  Однак чоловік із запланованих 240 годин громадських робіт відпрацював 200 годин, а решту годин без поважних причин не відпрацював, тим самим ухилився від відбування покарання.
   
  До суду надійшла угода про визнання винуватості, згідно з якою обвинувачений та прокурор дійшли згоди щодо всіх істотних умов для даного кримінального провадження.
   
  Сторони погодилися на призначення обвинуваченому покарання у вигляді арешту строком на 1 місяць та частково приєднати до вказаного покарання не відбуте за вироком суду і призначити остаточне покарання у вигляді арешту строком на 1 місяць 5 днів арешту.
   
  В процесі розгляду справи, суд дійшов висновку про можливість затвердження угоди про визнання винуватості і призначення обвинуваченому узгодженої міри покарання.

  Читати також: Розбещував маленьку доньку і знімав на телефон: у Франківську судитимуть 55-річного чоловіка

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!